Spotkanie Hutnik Kraków vs Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 3-5

W emocjonującym spotkaniu II Ligi - East drużyna Hutnik Kraków zmierzyła się z Kotwicą Kołobrzeg na Stadionie Suche Stawy. Mecz zakończył się wynikiem 3-5 na korzyść gości, którzy odrobili straty po pierwszej połowie, gdy Hutnik prowadził 2-0. Niestety, nie było dogrywki ani serii rzutów karnych. Spotkanie odbyło się w niedzielę, 5 listopada 2023 roku o godzinie 11:30. Mimo porażki, obie drużyny zaprezentowały się wspaniale, dostarczając kibicom niezapomnianych wrażeń.

Zacięte starcie na Stadionie Suche Stawy

W niedzielnym meczu Hutnik Kraków podejmował Kotwicę Kołobrzeg na swoim stadionie Suche Stawy. W meczu 16. kolejki II Ligi - East obie drużyny starały się przypieczętować swoje aspiracje na kolejną ligową wygraną.

Spotkanie rozpoczęło się od mocnego uderzenia gospodarzy. W 8. minucie D. Rakels strzelił pierwszego gola, dzięki czemu Hutnik wyszedł na prowadzenie 1-0. W miarę upływu czasu gospodarze nie zwalniali tempa i zdołali zdobyć drugą bramkę, którą zapisał na swoim koncie D. Zawadzki w 42. minucie.

Po zmianie stron Kotwica Kołobrzeg zaskoczyła drużynę gospodarzy trzema szybkimi golami. W ciągu 24 minut od 60. do 84. minuty zdobyli aż cztery bramki, wyrównując wynik i przechodząc na prowadzenie 3-5. Gospodarze, choć próbowali odrobić straty, nie byli w stanie zatrzymać ataku przeciwników.

Nie zabrakło emocji także w postaci kartek, których było całkiem sporo. Dla drużyny gospodarzy ukarani zostali D. Zawadzki, D. Rakels, M. Budzinski oraz D. Kubowicz. Z kolei zawodnicy Kotwicy Kołobrzeg, O. Nowak oraz C. Polak, również otrzymali kartki żółte.

Mecz, który sędziował , pozostawił kibiców z wieloma emocjami. Obie drużyny udowodniły swoją determinację, jednak to Kotwica Kołobrzeg wyszła zwycięsko z rozgrywki. Niewątpliwie był to mecz, który na długo pozostanie w pamięci fanów obu drużyn.