Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-11-11 12:00 odbyło się spotkanie Olimpia Grudziądz kontra Hutnik Kraków: wynik końcowy 0-2

W meczu II Ligi - East drużyna Olimpia Grudziądz podejmowała na własnym stadionie Hutnik Kraków. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:0. Już w pierwszej połowie Hutnik objął prowadzenie, a Olimpia nie zdołała odrobić strat. Mecz odbył się 11 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami Olimpia Grudziądz i Hutnik Kraków

Mecz pomiędzy Olimpią Grudziądz i Hutnikiem Kraków odbył się na stadionie miejskim w ramach 17. kolejki II ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości 2-0.

W pierwszej połowie Hutnik Kraków objął prowadzenie za sprawą gola K. Górskiego, który zdobył bramkę w 42. minucie meczu. Drużyny schodziły na przerwę przy stanie 0-1.

W drugiej połowie Hutnik utrzymywał przewagę, a w 76. minucie M. Wróbel podwyższył prowadzenie dla swojej drużyny, ustalając wynik spotkania na 0-2.

W trakcie meczu sędzia Ł. Ostrowski ukarał żółtymi kartkami kilku zawodników obu drużyn. Dla gospodarzy kartki otrzymali D. Frelek w 35. minucie oraz K. Cherniy w 62. minucie. Z kolei dla drużyny gości kartką został ukarany D. Rakels w 45. minucie.

Olimpia Grudziądz nie otrzymała żadnych kartek czerwonych, podobnie jak drużyna przeciwników.

Po tym zwycięstwie Hutnik Kraków będzie przystępował do kolejnych spotkań z SKRĄ Częstochowa, Radunią Stężyca oraz Zagłębiem Lubin II. Natomiast Olimpia Grudziądz zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom oraz Olimpią Elbląg.