Mecz Hutnik Kraków kontra Radunia Stężyca na stadionie Stadion Suche Stawy - końcowy wynik 3-1

W dniu 25 listopada 2023 roku na Stadionie Suche Stawy odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Radunia Stężyca. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy, którzy prowadzili 2-1 na przerwę. Mecz należał do 19. kolejki II Ligi - East.

Relacja z meczu piłki nożnej Hutnik Kraków przeciwko Radunia Stężyca

Dziś na Stadionie Suche Stawy odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Radunia Stężyca. Mecz rozgrywany w ramach 19. kolejki II Ligi - East przyciągnął uwagę kibiców swoim zaciętym pojedynkiem oraz widowiskową grą.

Sędzia główny K. Wójcik poprowadził mecz, który zakończył się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2-1 dla drużyny Hutnik Kraków.

Kibice zgromadzeni na stadionie mogli obserwować dynamiczną grę obu zespołów, pełną dryblingów, szybkich podań i strzałów na bramkę.

W 4. minucie D. Rakels strzelił pierwszego gola dla Hutnika Kraków, otwierając wynik spotkania. Kolejną bramkę zdobył K. Świątek w 25. minucie, umacniając prowadzenie gospodarzy. Chwilę przed przerwą M. Biskup zdobył bramkę dla Radunia Stężyca, zmniejszając wynik na 2-1.

W drugiej połowie emocje sięgały zenitu, a kibice wspierali swoje drużyny w walce o zwycięstwo. W 78. minucie K. Świątek ponownie trafił do siatki, ustalając wynik meczu na 3-1 dla Hutnika Kraków.

Spotkanie nie obyło się bez żółtych kartek. M. Drag otrzymał kartkę w 31. minucie, M. Budzinski w 82. minucie, a K. Lelek w 83. minucie. Z kolei W. Slomka (21'), P. Mularczyk (52') oraz W. Luczak (79') zostali ukarani żółtymi kartkami po stronie gości.

W kontekście przyszłych spotkań, Hutnik Kraków zmierzy się z SKRĄ Częstochowa, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem. Natomiast Radunia Stężyca czekają mecze z Sandecją Nowy Sącz, Polonią Bytom oraz Olimpią Elbląg.